Firma Budo-Bau sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chłapowskiego 53 w Ostrowie Wielkopolskim działa na rynku w branży budowlanej od kwietnia 1993r. Jako wykonawca świadczy usługi budowlane w systemie "pod klucz" w zakresie budownictwa kubaturowego mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz przemysłowego; infrastruktury komunikacyjnej: drogowej oraz obiektów ochrony środowiska.

             

       Firma zatrudnia ok. 50 wysokokwalifikowanych pracowników oraz kadrę inżynieryjno-techniczną. Posiadamy stałe zaplecze techniczne oraz sprzęt i transport niezbędny do podejmowania i realizacji budów na terenie całego kraju. Firma nasza specjalizuje się w konstrukcjach żelbetowych monolitycznych – przede wszystkim w wykonawstwie zbiorników retencyjnych i przeciwpożarowych metodą zapuszczania w trudnych warunkach gruntowo wodnych. Wieloletnie doświadczenie, obycie z nowymi technologiami, wysoki standard robót, pozwalają nam skutecznie konkurować na rynku. Wielokrotnie podejmujemy się zadań nietypowych, wykraczających poza rutynowe zawieranie kontraktów budowlanych.

 

      Oferujemy naszym klientom profesjonalne, dostosowane do ich potrzeb kompleksowe usługi na każdym etapie realizacji projektu. Szeroki wachlarz oferowanych usług wykonujemy występując jako Generalny Wykonawca lub Podwykonawca takich firm :

  -  Budimex-Dromex S.A.,

  -  Arge Hochtief,

  -  Skanska

W ostatnich latach jako Generalny Wykonawca oddaliśmy do użytku takie obiekty jak:

  -  Hala sportowa w Goszczu 

  -  Hala sportowa w Wołowie

  -  Budynek Straży Pożarnej w Pleszewie

  -  Hala produkcyjna na obiekcie Famot-Pleszew

  -  Zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej –

    Osiedle „Pod Brzozami”w Ostrowie Wlkp.

Inwestycje realizowane w zakresie budownictwa monolitycznego to budowa dwóch zbiorników na obiekcie Makro w Kaliszu o poj. V=1500m3 oraz V= 750 m3, gdzie występowaliśmy jako podwykonawca firmy SKANSKA S.A. oraz dwóch zbiorników na obiekcie Media Markt również w Kaliszu.